UPOZORNĚNÍ: NOŠENÍM TÉTO ZNAČKY MŮŽETE PŮSOBIT DOST AROGANTNĚ ... JENŽE VÁS PŘECE NEZAJÍMÁ, CO SI KDO MYSLÍ, TAK JE TO JEDNO.

Trendy jara 2023

Jaro 2023 přináší spoustu nových módních trendů. Mezi nejpopulárnější z nich aktuálně patří pastelové barvy, kožené materiály a oversize kousky. Samozřejmě pokud chcete, na nějaké trendy se můžete vykašlat a nosit prostě to, co se Vám líbí. Pro ty, co se ale chtějí inspirovat, jsme připravili pár tipů.

Pastelové barvy

Tyto barvy jsou letošní jaro velmi módní. Růžová, modrá, žlutá a zelená jsou nejvíce hledané barvy. Tyto barvy jsou nejen krásné a jarní, ale také pomáhají vytvářet svěží a lehké outfity, což je přesně to, co hledáme v jarních měsících. V našem sortimentu najdete sice převážně černou a bílou barvu, ale máme i několik pastelových arogantních kousků. Mezi ně patří například dámská košile School girl time, triko Pink story s pastelovými cákanci, případně zelené triko DEVIL GREEN. Pro design trika Na_er si PINK také používáme pastelově růžovou.

 

 

Z dámských mikin máme v pastelových odstínech mikinu Ew,people a mikinu Don`t tell me. Do deštivých dnů jara jsou ideální naše fialové bundy Pršoplášť ARGNT a Don`t like you.  

 

 

Pro milovníky růžové máme bundu Devil`s girl a nespočet růžových kšiltovek, např. Pink ARR, PINK hat, Bad girls hat nebo Pink basic.

 

 

 Pokud hledáte oblečení s pastelovými barvami pro muže, doporučujeme triko Fabulous, tílko Summer guy nebo mikinu Green Guy.

 

 

Kožené materiály

Kožené materiály se vracejí na přehlídková mola po dlouhé době a to v nejrůznějších variantách. Vypadá to, že kožené kalhoty, sukně, bundy a dokonce i halenky se stanou módními. Kožené oblečení lze kombinovat s jinými materiály, jako jsou bavlna, hedvábí a pružné materiály. U nás takto kombinovaných kousků najdete spoustu, nejčastěji jde o bavlněné kousky s koženými detaily. Pro dámy máme v nabídce tři trička s koženým designem. Triko Bad choices maker s lebkou na zádech, triko Se nepo s malým koženým černým srdcem a triko Of my heart s větším koženým červeným srdcem.

 

 

Máme také čtyři dámské větrové bundy s koženými prvky. Bunda Black devil, Fuck you very much, Gold a Later.

 

 

Mikinové šaty Later baby jsou opět kombinací bavlny a kůže. A nesmíme zapomenout na podprsenku Ride or die bra, která je zdobená koženou lebkou. 

 

 

Pro muže máme s koženými detaily trika Drives people a Red arrogant a mikiny Red guy, Mood a Bad choices maker.

 

  

Oversize kousky

Střih oversize je stále populární. Tento styl zahrnuje spíše svrchní oblečení a mikiny, ale také boty a kabelky. Oversize kousky poskytují pohodlí a volnost pohybu, což se hodí pro jarní venkovní aktivity. Navíc je lze snadno zkombinovat, inspirovat se můžete v našem článku 7 tipů jak zkombinovat oversize triko

V naší nabídce najdete opravdu mnoho oversize triček, jak se níže můžete přesvědčit. 

 

 

Nebo si můžete vybrat níže nějaký kousek z naší kolekce oversize triček s potisky.

 

 

Některá z našich oversize triček jsou tak dlouhá, že je můžete nosit i jako šaty. Jedná se o kousky We are all bad, Who cares, My face a Classy dress

 

 

Letošní jaro přináší trendy spíše klasické a přirozené, s důrazem na jemné a svěží barvy. Kožené materiály a oversize kousky dodávají do módního mixu trochu drsnější a ležérní nádech. To nejlepší na módních trendech jara 2023 je, že nabízejí mnoho možností a stylů pro každého, tak se nebojte být originální. 

 

Váš Arrogant :)

 

Zpět do obchodu