Nová kolekce SS/23

Představujeme Vám novou kolekci SS/23 plnou arogantních a odvážných kousků. 

Top nejodvážnější kousky

Těmi jsou samozřejmě naše nové plavky Black Mamba a Baywatch, přes které si můžete přehodit sexy tylové šaty BLACK a třeba na baru na pláži budete rozhodně nepřehlédnutelná.

 

Tentokrát jsme se rozhodli zahrnout do nové kolekce i decentnější arogantní motivy. Oblíbený motiv “NASER SI” máme nyní i v jemnější verzi. Pro milovníky oversize střihu jsme vytvořili právě Oversize triko Naser si, Oversize triko NUDE, triko Simply a Simply Black. Pokud preferujete klasický dámský střih, máme pro Vás černé triko People talk a triko Much. Jak ale asi většina z vás ví, my děláme i custom made, takže je to vlastně jedno, protože pokud chcete, uděláme Vám klidně motiv z dámského střihu na unisex/oversize střih a naopak, viz náš článek 9 tipů jak ozvláštnit svůj kousek na míru.

 

     

 

Nové šaty

V naší nové kolekci najdete jak letní, tak i mikinové šaty pro chladnější dny. Představujeme Vám nové šaty Bad choices a Bad choices MINIMALISM speciálně pro lidi s talentem na neuvážená rozhodnutí. Arogantní mikinové šaty Play, Arrogant Queen a Fuckin perfect GREY jsou zase ideální pro lidi provokativní a drzé povahy. No a jste odvážní a rádi riskujete? Pak máme právě pro vás mikinové šaty No risk no fun!

 

 

Mikiny 

Mikin není nikdy dost, tak jsme je nemohli vynechat. V kolekci SS/23 najdete nude mikinu Ride or die a dámskou mikinu Late pro ty, kteří chodí pozdě nebo vůbec. Top mikina této kolekce je dle nás stylová mikina Black on black s černým vyšitým logem Made by Arrogant, viz foto níže. 

Doplňky

Každá nová kolekce vyžaduje alespoň pár doplňků. Do naší nabídky jsme tedy přidali nové tenisky Pink s růžovo-zlatým cákaným motivem a s černou tkaničkou a také dvě nové kšiltovky. Jedná se o růžovou kšiltovku Pink ARR a stylovou černou kšiltovku Black Street se síťkou, obě kšiltovky mají nastavitelnou velikost a perfektně se hodí ke zbytku našich produktů. 

 

Věříme, že v kolekci SS/23 se najde něco pro každého z vás a pokud ne, můžete si zadat custom made objednávku dle vašich představ. :)

 

Váš Arrogant